Hakkımızda
Denizli
Blog
Kayıt Ol
Giriş
HAKKIMIZDA
DENİZLİ
BLOG
Umut Termal Sağlıklı Yaşam ve Kaplıca Oteli

Rezervasyon Yap

 
Doğa içinde termal su, turba çamur ve termal su yosunu kaynaklarının bir alanda yer aldığı Umut Termal Sağlıklı Yaşam ve Kaplıca Oteli açık ve kapalı yüzme havuzları ile tamamlayıcı tedavi uygulamalarının da yapıldığı bir kür merkezi sunmaktadır. Oteldeki restoranda otelin kendi kontrollü tarım seralarında yetiştirdiği ürünlerle hazırlanan yemekler servis edilmektedir. Aynı zamanda kendi arı yetiştiriciliğini de yapmakta ve kendi ürettiği bal ve bal ürünlerini hem restoranlarında hem de Apiterapi uygulamaları ile tedavi hizmetlerinde sunmaktadır.
 
Çiftlikte yetiştirilen doğal, kaliteli ve taze malzemelerin kullanıldığı mutfakta konukların beğenisini kazanan lezzetli yemekler hazırlanıyor. Açık büfe kahvaltı tek tek elle toplanan zeytinler ve taze bal içermektedir. Umut Thermal Hotel''in alakart restoranında taze pişmiş köy ekmeği ve tereyağı servis edilmektedir. Konuklar ayrıca otelin havuz barında sunulan kokteyl çeşitlerinin tadına bakabilirler. 
Umut Thermal Sağlıklı Yaşam ve Kaplıca Oteli''ndeki tüm odalarda klima ve TV bulunmaktadır. Saç kurutma makineli banyo ve oturma alanı standarttır. Ayrıca bir minibar mevcuttur. Çamaşırhane ve ütü hizmeti de verilmektedir.
 
Umut Thermal Sağlıklı Yaşam ve Kaplıca Oteli''nde konukların hastalığına ve rehabilitasyon ihtiyacına göre kürler düzenlenmektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon, wellness ve sadef programları hastaların ağrılarını gidermeye ve engelliliğini azaltmaya, hareket özgürlüğünü ve yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik hizmet vermektedir. Suyu, çamuru ve güneşi yani hayatın en değerli kaynaklarını modern tedavi yöntemleriyle buluşturan otel, bedenen ve ruhen huzura kavuşabilmeniz için bütün olanakları sunuyor. Yoğun minarelli su, bitki özlü çamur, doğal termal su göletlerinde yetişen yosun ve profesyonel dokunuşlar sizi arınmış bir vücuda ve zindeliğe kavuşturuyor. Spa merkezinde masaj olanakları, Türk hamamı ve sauna vardır. 
Umut Thermal Sağlıklı Yaşam ve Kaplıca Oteli, Sarayköy şehir merkezine sadece 10 km, Denizli''ye 30 km, Denizli Çardak Havaalanı''na ise 90 km uzaklıktadır. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. 

Rezervasyon Yap 
 
 
Mega Tasarım
Tüm görsellerin hakkı saklı olup, izinsiz kullanılamaz.